گروه تجاری کال مالز در جهت رفع نیاز روز بازار ایران اسلامی  بر خود لازم دانسته اقدام به  ایجاد بستری مناسب و تجمیع بازار در راستای سرلوحه قرار دادن فرمایش مقام معظم رهبری در جهت رشد و جهش تولید گامی مثبت انجام داده و تولید کنندگان و واردکنندگان محصولات را به بازار و مشتریان معرفی نماید

تجربه های موفق در فروشگاههای آنلاین که اکنون شعبه های بسیاری در سراسر جهان دارند نشان از بالا رفتن روز به روز تمایل مردم در سراسر جهان به خریدهای آنلاین و غیر حضوری دارد. مشتری با محاسبه هزینه های ایاب و ذهاب به محل خرید ، امکان دستیابی به کالای مورد نظر و یا کیفیت دلخواه و همچنین صرفه جویی در وقت گرانبها به سمت خرید های غیر حضوری میل پیدا می کند . تحقیقات کارشناسان در زمینه آینده بازارهای مالی نشان دهنده گسترش روز به روز کسب و کارهای آنلاین و میل بیشتر مشتری ها به خرید های آنلاین باشد.
 

در شرایط کنونی نیز با شیوع ویروس کرونا که نیازمند حفظ فاصله گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک ، استفاده از محلول های ضد عفونی کننده و همچنین پذیرش ریسک بالای حضور در محل های پر جمعیت به جهت سرعت بالای گسترش ویروس کرونا ، مشتری را به این نتیجه  می رساند که هم از نظر مالی و هم از نظر جانی حضور فیزیکی در مراکز خرید بسیار پر خطر و پر هزینه می باشد. 
فروش آنلاین محصولات جدای از تجربه شیرینی که برای مشتری به همراه دارد ، خطرات ناشی از همه گیری ویروس کرونا را کاهش داده و همچنین از نظر مالی موجب کمتر شدن هزینه ها به صورت چشمگیری می باشد .

گروه تجاری کال مالز بنا دارد که به منظور یاری رساندن به تولید کنندگان و وارد کنندگانی که تا به امروز محصولات خود را به صورت سنتی  پخش نموده اند اقدام به عرضه محصولاتشان به صورت عمده در فضای مجازی نماید . بستر فراهم شده توسط این گروه تجاری کمک می کند که محصولات ارائه شده به صورت وسیعی در سطح کشور و همچنین خارج از کشور به مشتری ها عرضه و ارسال گردند . وارد کننده و تولید کننده گرامی با استفاده از خدمات این گروه با کاهش هزینه های بازاریابی و همچنین مشکلات عرضه و فروش محصولات جدای از صرفه جویی در وقت و مشکلات کار ، از نظر مالی نیز می  تواند به افزایش سود دست یابد .
آنچه که مسلم است در دنیای اقتصاد ، کاهش هزینه ها و همچنین افزایش سود دریافتی از مهمترین اهداف هر کسب و کار می باشد که امروزه حفظ سلامت نیز بیشتر از قبل به این موارد اضافه شده که هلدینگ تجاری کال مالز این مهم را هم برای فروشنده و هم خریدار ارائه و  زمینه توسعه کسب و کار را برای هر دو طرف فراهم می نماید .